Pavlína Novosadová
PERMANENTNÍ MAKE-UP        tel: 775586742
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

RTY

PMU

Aplikace permanentního make-upu tetovacími kosmetickými barvami vychází z klasického tetování, kdy je vpravována syntetická barva hluboko do kůže a případné odstranění je náročné.Při aplikaci permanentního make-upu obočí základní rozdíl spočívá v hloubce inplantace pigmentu do spodní části bazální vrstvy.Úkon je založený na mikroinplantaci pigmentu do pokožky.Používají se lehká barviva na přírodní bázi, která se postupně, přirozeným způsobem odbourávají. U obočí lze tak upravit barvu,velikost, hustotu či šířku, oční linkou zvýrazňuje oči a definuje jejich tvar. Kontura očí dá vyniknout jejich kráse.Nebo zlepšit tvar rtů permanentní konturou, stínováním či barevnou výplní lze docílit plné rty, zlepšení tvaru, potlačení jejich asymetrie nebo doplnit ztrácející se retní červeň.Není to trvalé jako klasické tetování.
Při aplikaci permanentního make-upu si každá klientka může při konzultaci zvolit barevný odstín, intenzitu barvy a tvar.Permanentní make-up neboli mikropigmentace Vám umožní cítit se stále dokonale upravená a sebevědomá, ať už ráno po probuzení, v práci nebo při sportu.Při vaší návštěvě probereme co od permanentního make-upu očekáváte a zda je pro vás jeho aplikace vhodná.Místo kde bude mikiropigmentace prováděna se dezinfikuje a aplikuje anestetikum (Emla krém), poté se předkreslí požadovaný tvar, který s vámi zkonzultuji  a společně se vybere také barva. Aplikace je minimálně bolestivá, tetované místo je znecitlivěné anestetikem a navíc je po celou domu aplikace i nadále znecitlivováno pomocí speciálního gelového anestetika.
Pro aplikaci
permanentního make-upu se používají pouze jednorázové přípravky, včetně jehel. Veškeré přípravky k znecitlivění, dezinfekci, sterilizaci i barviva jsou schválena Hlavním hygienikem ČR.Během aplikace může dojít k zarudnutí nebo  mírnému otoku. Tyto příznaky během krátkého času odezní, dostanete pečlivý návod, jak se o permanentní make-up starat. Korekce se provádí v rozmezí 1-2 měsíců, každá pokožka reaguje na daný aplikovaný pigment jinak a na základě toho můžeme dále pozměnit barevný odstín či lehce korigovat tvar dle přání klientky.

Lorem Ipsum
Dolor sit amet, 12
12345 Consectetur
(Adipiscing)
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky